“برنامه صبا” خدمتی دیگر از موسسه دارالایتام مهدیه

“برنامه صبا” خدمتی دیگر از موسسه دارالایتام مهدیه

خدمتی دیگر از موسسه دارالایتام مهدیه همدان
به گزارش روابط عمومی:موسسه دارالایتام مهدیه در خدمت نوین دیگری زمینه مشارکت خیرین و نیکوکاران را تسهیل نموده است.
آقامیری افزود:از این پس همه افراد می توانند وجوهات،نذورات و صدقات خود را از طریق برنامه «باد صبا» به دست ایتام تحت پوشش موسسه دارالایتام مهدیه برسانند.
برای این کار لازم است پس از نصب نرم افزار اسلامی «باد صبا» در قسمت منوهای برنامه «خدمات پرداخت» را انتخاب کرده،در بخش «نیکوکاری» موسسه دارالایتام مهدیه را انتخاب کنید.در این لحظه می توانید مبلغ دلخواه خود را به مصرف ایتام نیازمند برسانید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.