برگزاري آخرين جلسه هيئت مديره موسسه دارالايتام مهديه در سال 1399

برگزاري آخرين جلسه هيئت مديره موسسه دارالايتام مهديه در سال 1399

به گزارش روابط عمومي: عصر روز چهارشنبه 99/12/27 آخرين جلسه هيئت مديره موسسه دارالايتام مهديه در سال 1399 برگزار شد.در اين جلسه بعد از قرائت دستور جلسه و ارائه گزارش عملكرد يكماهه موسسه ، جناب آقاي دكتر حجازي به بسترهاي فراهم شده براي ارائه بيشتر خدمات به مددجويان، از جمله مشاركت بيشتر خيرين در خدمت رساني ،اشاره كردند.

آقاي فتاحي مسئول مددكاري نيز به ارائه گزارش عملكرد اين واحد در حوزه هاي مددجويان و محرومين بمناسبت فرا رسيدن عيد نوروز پرداخت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.