برگزاري جشن تكليف دختران تحت حمايت موسسه

برگزاري جشن تكليف دختران تحت حمايت موسسه

به گزارش روابط عمومی:روز شنبه 99/12/23 جشن تکلیف برای دختران 9 ساله تحت حمایت مؤسسه برگزار شد
آقامیری افزود:همه ساله مؤسسه دارالایتام مهدیه به مناسبت فرا رسیدن سن بلوغ شرعی دختران تحت حمایت این مراسم را با دعوت از دختران و مادرانشان و اجرای برنامه های متنوع شاد فرهنگی آموزشی در قالب جشن تکلیف برگزار می کند.
امسال نیز با توجه به بیماری کرونا ،این مراسم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی اجرا واز شرکت کنندگان با هدیه نقدی ،چادر و جانماز تقدیر شد و در پایان به صرف کیک “جشن تکلیف” از حضار پذیرایی بعمل آمد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.