برگزاري جلسه شوراي مديران موسسه در تاريخ 99/11/29

برگزاري جلسه شوراي مديران موسسه در تاريخ 99/11/29

جلسه شورای مدیران مؤسسه دارالایتام مهدیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی:صبح روز چهارشنبه99/11/29 مدیران ارشد مؤسسه تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه بودجه سال 1400 حوزه های داخلی مؤسسه به بحث و بررسی گذاشته شد مدیران و مسئولان حوزه ها با دفاع از بودجه سال جاری و با ارائه برنامه های خود در سال آینده ،بودجه پیشنهادی خود را مطرح می کنند.

آقامیری افزود:همچنین در این جلسه نیز به بررسی طرح”عیدانه” و راه های تامین اعتبار،زمان و چگونگی اجرا و… پرداخته شد.

موسسه دارالایتام مهدیه همدان همه ساله با نزدیک شدن به عید نوروز نسبت به تهیه و توزیع البسه، پوشاک ،مواد غذایی،میوه شکلات،شیرینی و… اقدام میکند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.