برگزاري چهارمين جلسه كار گروه مشاغل خانگي مددجويان تحت حمايت

برگزاري چهارمين جلسه كار گروه مشاغل خانگي مددجويان تحت حمايت

به گزارش روابط عمومي :دارالايتام مهديه براي رسيدگي به امور مددجويان كميته هايي را ايجاد كرده است. يكي از اين كميته ها، كميته اشتغال است كه با شناسايي استعداد مددجويان، نياز بازار به كالا و نيروي انساني ، آموزش مددجويان و ايجاد تسهيلات اشتغال،مددجويان را به سمت خودكفايي سوق مي دهد.

آقاميري گفت: صبح روز چهارشنبه 99/11/1 چهارمين جلسه كارگروه مشاغل خانگي مددجويان تحت حمايت موسسه دارالايتام مهديه با حضور كارشناسان و مسولين جهاد دانشگاهي به منظور هماهنگي، برنامه ريزي و آغاز كلاس هاي تئوري و عملي برگزار شد.

وي افزود: روز شنبه مورخه 99/11/4 كلاسهاي توجيهي اين طرح با حضور مددجويان موسسه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.