برگزاري 1217 اُمين جلسه هيئت مديره موسسه دارالايتام مهديه

برگزاري  1217 اُمين جلسه هيئت مديره موسسه دارالايتام مهديه

به گزارش روابط عمومي: روز چهارشنبه مورخه 99/10/24 هيئت مديره موسسه براي 1217 اُمين بار از ابتداي تاسيس موسسه تشكيل جلسه داد. اعضاء محترم هيئت مديره براي استماع گزارش يكماهه منتهي به نيمه دوم بهمن ماه 1399گرد هم آمدند.

در اين ديدار حجت الاسلام بطحائيان به بركات ماه مبارك رجب اشاره كردند.آقاي رهبر، مدير بهداشت و درمان موسسه گزارشي از افتتاحيه آزمايشگاه تخصصي سلوژن مركز تشخيصي درماني دارالايتام مهديه ارائه دادند.

آقاي فتاحي،معاونت مددكاري موسسه نيز گزارشي از هشتمين مرحله پويش كمك مومنانه ارائه داد. وي افزود در اين مرحله 2000بسته كمك معيشتي از سوي دارالايتام تهيه و بين نيازمندان و محرومان توزيع كرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.