برگزاری اولین جلسه کارگاهی اشتغال زایی مددجویان

برگزاری اولین جلسه کارگاهی اشتغال زایی مددجویان

اولین جلسه کارگاهی اشتغالزایی مددجویان موسسه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی:اولین جلسه کارگاهی اشتغالزایی مددجویان موسسه دارالایتام مهدیه صبح امروز سه شنبه ۱۴۰۰/۸/۱۱ با حضور برخی از مددجویان کار آفرین برگزار شد.
مسئول اشتغال موسسه ضمن تقدیر از فعالیت و اشتغالزایی مددجویان بیان کرد که موسسه با همه توان و امکانات در راستای خود کفایی و اشتغال زایی مددجویان ،تلاش می کند.
آقای اسماعیل پور افزود:موسسه دارالایتام مهدیه قصد دارد با شناسایی خانواده های مستعد و حمایت همه جانبه از آنها،فعالیت خود اشتغالی مددجویان را در قالب تعاونی های خانگی متمرکز نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.