برگزاری اولین همایش زندگی تحصیلی سال 1400

برگزاری اولین همایش زندگی تحصیلی سال 1400

به گزارش روابط عمومی: به همت واحد تحصیلی موسسه دارالایتام مهدیه اولین همایش زندگی تحصیلی با حضور ماداران دارای دانش آموز مقطع متوسطه اول صبح روز چهارشنبه مورخ 5 آبان ماه برگزار شد. در این همایش آموزشی آقای شیری کارشناس و مشاوره تحصیلی، به بیان مسائل تخصصی تحصیلی دانش آموزان و همچنین اهمیت این موضوع در دوران کرونا اشاره کردند.

لازم به ذکر است که این همایش در هفته جاری برای مادران دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی برگزار می شود.

به گفته روابط عمومی: در حاشیه این همایش نمایشگاه دست آوردهای مددجویان موسسه دارالایتام در معرض دید شرکت کنندگان قرار گرفت که با استقبال پر شوری همراه بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.