برگزاری کارگاه دانشجویی ویژه دختران تحت حمایت با موضوع مهارت های پیش از ازدواج

برگزاری کارگاه دانشجویی ویژه دختران تحت حمایت با موضوع مهارت های پیش از ازدواج

موسسه دارالایتام مهدیه کارگاه های آموزشی با موضوع کسب مهارت های پیش از ازدواج با بهره گیری از اساتید و مربیان برجسته و مشاوران زبده ، برای دانشجویان تحت حمایت برگزار می کند.
به گفته خانم فعله گری مسئول کمیته دانشجویی موسسه: در دوران کرونا موفق شده ایم با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی 3 کارگاه برای دختران دانشجوی تحت حمایت برگزار کنیم که با توجه به استقبال مخاطبان از این کارگاه ها ،امروز سه شنبه 1400/6/3 چهارمین کارگاه کسب مهارت های ازدواج با سخنرانی دکتر شرفی برگزار خواهد شد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.