تشکیل جلسه شورای هماهنگی ویژه برنامه های عید سعید قربان

تشکیل جلسه شورای هماهنگی ویژه برنامه های عید سعید قربان

به گزارش روابط عمومی:صبح روز سه شنبه1400/4/8 شورای هماهنگی ویژه برنامه های عید سعید قربان موسسه دارالایتام مهدیه تشکیل جلسه داد.
در این جلسه ضمن بررسی و ارزیابی عملکرد موسسه در عید قربان سال های گذشته،ویژه برنامه هایی برای عید قربان 1400 پیش بینی و مصوب شد.
مدیر روابط عمومی مؤسسه گفت:موسسه دارالایتام مهدیه با نیم قرن سابقه درخشان در خدمت رسانی به خانواده های ایتام و نیازمند در کنار تامین سبد غذایی مددجویان،هر هفته اقدام به توزیع گوشت گرم به آنها می نماید.سهم عمده ای از این مواد پروتئینی با مشارکت خیرین و نیکوکاران تامین می شود.
آقامیری افزود:به مناسبت فرا رسیدن عید قربان همه ساله حاجیان و نیکوکاران ارجمند وجوهات و نذورات قربانی خود را برای توریع بین خانواده های ایتام و نیازمند به موسسه دارالایتام مهدیه می سپارند و موسسسه نیز تا عصر روز عید این نذورات را به دست نیازمندان می رساند.
آقامیری ضمن تشکر از حسن اعتماد مردم به موسسه،از کلیه خیرین و نیکوکاران ارجمند به نظور مشارکت در این طرح دعوت به عمل آورد.خیرین گرامی می توانند با اهدا وجه گوسفند کامل یا بخشی از آن در این امر خداپسندانه مشارکت نمایند.برای این منظور راه های ارتباطی ذیل نیز پیش بینی شده است.
سامانه کد دستوری:#3636780
شماره کارت:6280231317354529
شماره کارت:6037691990067134

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.