تشکیل جلسه مدیر فرهنگی دارالایتام مهدیه با کارکنان بخش فرهنگی

تشکیل جلسه مدیر فرهنگی دارالایتام مهدیه با کارکنان بخش فرهنگی

مدیر فرهنگی دارالایتام مهدیه با کارکنان بخش فرهنگی موسسه تشکیل جلسه داد
به گزارش روابط عمومی:روز پنجشنبه مورخه 1400/7/8 مدیر فرهنگی دارالایتام مهدیه با کارکنان فرهنگی تشکیل جلسه داد.در این جلسه آقای بادامی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شایسته حوزه فرهنگی در 6 ماه نخست سال 1400 ،از کارکنان این بخش خواست برنامه های متنوعی برای 6 ماهه دوم سال در راس امور داشته باشند.
مدیر محترم مجتمع فرهنگی آموزشی ولیعصر(عج) گفت : با توجه به بسیج همه امکانات کشور برای واکسیناسیون امیدواریم بیماری کرونا به زودی مهار شود.بنابراین برنامه هایی را با حضور مددجویان اجرا خواهیم کرد.
مسئول روابط عمومی افزود:از زمان پیدایش ویروس کرونا ،مجتمع فرهنگی آموزشی ولیعصر(عج) که متصدی اجرای کلیه برنامه های فرهنگی و آموزشی مددجویان می باشد ،برنامه های خود را به صورت از راه دور و در فضای مجازی اجرا نموده است که ان شاالله به زودی با فراهم شدن زمینه های سلامت مددجویان کلیه برنامه ها به روال سابق برمی گردد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.