تشکیل جلسه کمیته جهیزیه و ازدواج

تشکیل جلسه کمیته جهیزیه و ازدواج

جلسه کمیته جهیزیه و ازدواج تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی:روز دوشنبه مورخه 1400/4/14 اعضا محترم کمیته جهیزیه و ازدواج تشکیل جلسه دادند.
در این جلسه به بررسی 6 فقره پرونده ازدواج ایتام تحت پوشش موسسه دارالایتام مهدیه پرداخته شد و مصوب گردید مبلغ 330/000/000 ریال به همراه یک تخته فرش 12 متری به این عزیزان پرداخت شود.
موسسه دارالایتام مهدیه همدان برای متقاضیان ازدواج تسهیلاتی از جمله :مشاوره پیش و حین ازدواج،تحقیقات موثق محلی،کمک هزینه نقدی و غیر نقدی ازدواج و تامین جهیزیه و …را فراهم می آورد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.