تقدير از دانشجويان موسسه بمناسبت گراميداشت روز دانشجو

تقدير از دانشجويان موسسه بمناسبت گراميداشت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومي: موسسه دارالايتام مهديه همه ساله با فرا رسيدن 16 آذرماه و روز دانشجو از دانشجويان تحت حمايت خود تكريم ميكند.

در سال جاري با توجه به شيوع ويروس كرونا و اهميت حفظ سلامت دانشجويان مددجو، موسسه مراسم حضوري برگزار نكرد ولي از همه دانشجويان با پرداخت مبلغ 2/000/000 ريال و هديه غير نقدي تقدير بعمل آورد.

در حال حاضر موسسه دارالايتام 60 دانشجوي تحت حمايت دارد كه با پرداخت كمك هزينه تحصيلي ، وام دانشجويي ، برگزاري همايش هاي دانشجويي ، تشويق دانشجويان برتر ، بازاريابي اشتغال فارغ التحصيلان و… از آنها حمايت مي كند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.