تقدیر از پزشکان موسسه دارالایتام به مناسبت زادروز ابوعلی سینا

تقدیر از پزشکان  موسسه دارالایتام به مناسبت زادروز ابوعلی سینا

تقدیر از پزشکان مرکز تشخیصی و درمانی موسسه دارالایتام مهدیه بمناسبت زادروز ابوعلی سینا
به گزارش روابط عمومی:روز دوشنبه 1400/6/1 و بمناسبت زادروز بوعلی سینا و روز پزشک ، از پزشکان و همکاران درمانی مرکز تشخیصی و درمانی دارالایتام مهدیه همدان تقدیر و تشکر بعمل آمد.
آقامیری افزود:موسسه دارالایتام با تاسیس مرکز تشخیصی درمانی مهدیه و بهره براری از بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها در بخش های مختلف :ام آر آی ، رادیو تراپی،شیمی درمانی،آزمایشگاه، سیتی اسکن و …گام بلندی در اعتلای درمان و سلامت استان همدان و غرب کشور برداشته است.
وی افزود:این مرکز خدمات خود را با تعرفه خیریه ارائه می دهند و همچنین بیماران نیازمند را با ارائه تسهیلات ویژه ای تحت درمان قرار می دهد.لازم به ذکر است که بخشی از درآمدهای این مرکز مستقیما صرف امور ایتام و نیازمندان می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید به پایگاه اطلاع رسانی مرکز تشخیصی و درمانی موسسه دارالایتام مهدیه همدان مراجعه نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.