توزيع اقلام سبد حمايتي شب يلدا به خانواده هاي تحت پوشش

توزيع اقلام سبد حمايتي شب يلدا به خانواده هاي تحت پوشش

به گزارش روابط عمومی مؤسسه به نقل از مسئول محترم واحد کرامت مؤسسه دارالایتام مهدیه: حامی ایتام طرح کرامت مؤسسه به فرزندان معنوی و تحت پوشش خود اقلام سبد حمایتی شب یلدا هدیه کرد.
سرکار خانم حیدری افزود:در حال حاضر واحد کرامت 500 حامی را جذب و آنها را با ایتام نیازمند مرتبط نموده است که این حامیان علاوه بر مساعدت های ماهانه خود،به مناسبت های مختلف نیز از فرزندان معنوی خود دلجویی میکنند.
وی همچنین افزود:در شرایط کنونی بیماری کرونا و تعطیلی مدارس که دانش آموزان می بایست از طریق فضای مجازی آموزش خود را دنبال کنند،یکی از حامیان برای دو نفر از فرزندان معنوی خود تبلت تهیه کرد که از ادامه تحصیل باز نمانند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.