توزیع سبد مواد شوینده و بهداشتی به مددجویان دارالایتام مهدیه

توزیع سبد مواد شوینده و بهداشتی به مددجویان دارالایتام مهدیه

به گزارش روابط عمومی: موسسه دارالایتام مهدیه اولین سبد مواد شوینده و بهداشتی در سال 1400 را بین مددجویان تحت پوشش خود توزیع کرد.

آقامیری افزود: دارالایتام مهدیه به منظور حمایت از سلامت مددجویان در کنار سبدهای حمایت غذایی، 4 مرحله در سال نیز سبد مواد شوینده و بهداشتی توزیع میکند.

وی گفت: سبد بهداشتی توزیع شده در این مرحله شامل:

مایع دستشویی،مایع ظرفشویی،پودر لباسشویی، شامپو، صابون، مسواک، خمیردندان و دستمال کاغذی بوده است.که از بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده و بهداشتی ساخت کشور عزیزمان ایران است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.