جلسه شورای مدیران مؤسسه دارالایتام مهدیه برگزار شد

جلسه شورای مدیران مؤسسه دارالایتام مهدیه برگزار شد

جلسه شورای مدیران مؤسسه دارالایتام مهدیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی:روز یکشنبه 99/6/15 مدیران ارشد مؤسسه تشکیل جلسه دادند.در این جلسه مسئول فرهنگی دارالایتام مهدیه گزارش اجرای طرح “مهرانه” را ارائه داد.آقای اسماعیل پور اجرای این طرح را موفقیت آمیز و باعث حمایت مادی و معنوی از دانش آموزان تحت پوشش دانست.وی هزینه اجرای این طرح را برای 530 دانش آموز حدوداً 1/100/000/000 ریال عنوان کرد.مؤسسه دارالایتام مهدیه همدان به منظور حمایت از دانش آموزان تحت حمایت در آغاز سالتحصیلی اقدام به توزیع لوازم التحریر و کمک هزینه تحصیلی در قالب طرح”مهرانه” می نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.