جمع آوری لباس گرم و زمستانی برای کودکان ایتام دارالایتام مهدیه

جمع آوری لباس گرم و زمستانی برای کودکان ایتام دارالایتام مهدیه

زمستان فصلی زیباست که همه ما در6 ماه اول سال انتظار آن را میکشیم تا فرصتی پیش بیاید که بتوانیم در برف قدم برداریم. اما شاید همه ما شوق انتظار زمستان را نداشته باشیم و این فصل سرد برای عده ای از همشهریا ما فصلی سرد و سخت باشد.

همه ما به عنوان انسان وظیفه و مسئولیت اجتماعی داریم تا در صورت امکان همنوعان خود را کمک کنیم.و از گرفتن دست نیازمندان دریغ نکنیم. امید به روزی است که همه ما شوق انتظار زمستان را داشته باشیم.

یکی از نیازهای محرومین در فصل سرد پوشاک گرم و وسایل گرمازا می باشد.

بیایید دست به دست هم دهیم تا حداقل لباس گرم بر تن کودکان کنیم.

دریافت کمک های مردمی از طریق:

کد دستوری #3636*780*

شماره کارت /حساب بانک مسکن 4529-1735-2313-6280

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.