خدمت رساني دارالايتام مهديه به محرومين شهر همدان

خدمت رساني دارالايتام مهديه به محرومين شهر همدان

به گزارش روابط عمومي: موسسه دارالايتام مهديه هم اكنون حدود 1800 مددجوي تحت پوشش دارد كه به كليه ابعاد اقتصادي، معيشتي، بهداشتي، فرهنگي، مسكن و…آنها رسيدگي مي كند.همچنين حدود 2500 خانواده محروم را نيز در طول سال به كمك معتمدين و رابطين موسسه در مناطق محروم خدمت رساني مي كند.

جناب آقاي فتاحي مسئول محترم مددكاري از توزيع 2500 بسته حمايتي بين محرومين در بهمن ما خبر داد. جناب آقاي دكتر حجازي، قائم مقام محترم موسسه ضمن سخنراني در اين مراسم از خدمات و همكاري رابطين و كمك رابطين كه نماينده موسسه در مناطق محروم شهر همدان هستند تشكر كرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.