دستاوردهای مددجویان موسسه دارالایتام مهدیه

دستاوردهای مددجویان موسسه دارالایتام مهدیه

به گزارش روابط عمومی : موسسه دارالایتام مهدیه در سال 1400 که از سوی مقام معظم رهبری به سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گذاری شده، اقدام به شناسایی و آموزش مددجویان به منظور اشتغال و خودکفایی آنها نموده است. این مددجویان در غربالگری اشتغال شرکت کرده و در راستای علایق و توانایی های خود هدایت شغلی می شوند. موسسه نیز تسهیلاتی را برای این عزیزان فراهم نموده است.

آقامیری افزود: نیکوکاران و صاحبان صنایع و مشاغل برای حمایت از مددجویان موسسه می توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند.

نشانی: میدان آرامگاه بوعلی ،بلوار شهید مدنی(ره) ، بلوار 15 فروردین، کوچه زندی ها پلاک56

تلفن تماس:08138260960

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.