رشد 150 درصدی اهدای نذورات قربانی نیکوکاران همدانی به مؤسسه دارالایتام مهدیه همدان

رشد 150 درصدی اهدای نذورات قربانی نیکوکاران همدانی به مؤسسه دارالایتام مهدیه همدان

رشد 150 درصدی اهدای نذورات قربانی نیکوکاران همدانی به مؤسسه دارالایتام مهدیه همدان
روابط عمومی دارالایتام مهدیه:ضمن عرض تبریک عید سعید قربان وتقدیر و تشکر از نیکوکاران گرامی که کمافی السابق یاری گر ایتام و نیازمندان مؤسسه دارالایتام مهدیه همدان هستند ،به استحضار می رساند با لطف خداوند میزان مشارکت مردمی و اهدای نذورات قربانی در عید قربان 1399 رشدی بیش از 150٪ را در مقایسه با سال گذشته کسب کرد.
سید امیر آقامیری افزود: این موفقیت را حاصل تلاش های کلیه کارکنان مؤسسه و اقدامات مناسب واحد روابط عمومی از جمله:پخش تیزر و زیر نویس تلوزیونی،تیزر رادیویی،نصب بنردر میادین اصلی شهر،تبلیغات مطبوعاتی،مصاحبه های رادیویی و تلوزیونی ،ارسال پیامک انبوه به همشهریان وتبلیغات گسترده در فضای مجازی و… دانست.
وی افزود:مؤسسه دارالایتام مهدیه همدان با توجه به شیوع ویروس کرونا و هشدارهای سازمان دامپزشکی 100 راس گوسفند اهدایی نیکوکاران را برای ذبح و بسته بندی بهداشتی به کشتارگاه صنعتی همدان منتقل کرده که این اقدام در راستای صیانت از سلامت مددجویان دارالایتام مهدیه عنوان شده است.
لازم به ذکر است کلیه قربانی ها بعد از تایید سلامت از سوی سازمان بهداشت و دامپزشکی وبا رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و به زودی به دست مددجویان دارالایتام مهدیه رسانیده خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.