طرح مهرانه انجام شد

طرح مهرانه انجام شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه دارالایتام مهدیه:طرح توزیع لوازم التحریر و کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان ایتام تحت پوشش در قالب طرح “مهرانه” در مؤسسه دارالایتام مهدیه امسال نیز همچون سنوات قبل اجرا شد.
آقامیری افزود:این طرح همه ساله با فرا رسیدن فصل بازگشایی مدارس به منظور حمایت از دانش آموزان تحت پوشش و افزایش امید و روحیه آنها برای آغاز سال تحصیلی و تاثیر آن در موفقیت تحصیلی ایشان ،اجرا می شود.
وی گفت:در سال 1399 با همت مؤسسه و مشارکت خیّرین این طرح در مقایسه با سال گذشته از نظر کمی و کیفی رشد داشته است.
وی همچنین با تقدیر و تشکر از کلیه نیکوکاران ارجمندی که ما را در اجرای هر چه بهتر این طرح یاری داده اند،از خیّرین گرامی برای مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت بعمل آورد.شما نیز می توانید درموفقیت ایتام امروز و آینده سازان فردای کشور عزیزمان سهیم باشید.
راه های ارتباطی:
سامانه کد دستوری:#3636*780*

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.