نام گذاری بخش شیمی درمانی مرکز تشخیصی درمانی بنام شهید محمود قیاسوند

نام گذاری بخش شیمی درمانی مرکز تشخیصی درمانی بنام شهید محمود قیاسوند

نام گذاری بخش شیمی درمانی مرکز تشخیصی درمانی دارالایتام مهدیه بنام شهید محمود قیاسوند
خانواده شهید قیاسوند بیاد فرزند شهیدشان و در یک اقدام خداپسندانه بخش شیمی درمانی مرکز تشخیصی درمانی مهدیه همدارن را تجهیز نمودند. بمناسبت عید غدیر و در راستای ارج نهادن به سنت حسنه وقف و ایثار،موسسه دارالایتام مهدیه ضمن اجرای مراسمی با حضور خانواده معزز شهید، بخش شیمی درمانی مرکز مهدیه را بنام پاسدار شهید محمود قیاسوند نام گذاری کرد.در این مراسم آقای حاج سید جواد حجازی با اهدا تندیس از پدر والامقام و خانواده محترم شهید قیاسوند تجلیل بعمل آوردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.