کارگاه دانشجویی با موضوع ازدواج

کارگاه دانشجویی با موضوع ازدواج

روابط عمومی گزارش داد: اولین کارگاه دانشجویی در سال 1400 برای دانشجویان دختر تحت حمایت موسسه برگزار شد.

سرکار خانم دکتر رفعی از مشاوران زبده خانواده و ازدواج،ضمن بیان اهمیت و ضرورت ازدواج ،راهکارهای شناخت و انتخاب آگاهانه برای ازدواج را بیان کردند.

آقامیری به نقل از مسئول دانشجویی موسسه بیان کرد: این کارگاه ها در طول سال نیز با همین موضوع برای دانشجویان پسر و دختر نیز برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.