گرامیداشت مقام معلم از سوی موسسه دارالایتام مهدیه

گرامیداشت مقام معلم از سوی موسسه دارالایتام مهدیه

به گزارش روابط عمومی: به مناسبت ایام شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته گرامیداشت مقام معلم، موسسه دارالایتام مهدیه همدان همه ساله با برگزاری آئین خاصی از معلمان و رابطین تحصیلی که در حوزه تحصیلی 520 دانش آموز تحت حمایت موسسه با دارالایتام همکاری می کنند، تقدیر بعمل می آورد .

و با توجه به شیوع ویروس کرونا، این مراسم بدون تجمع و ازدحام و با دعوت از معلمان و رابطین فرهنگی بصورت انفرادی برگزار و از یکایک این عزیزان تقدیر بعمل آورده شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.