گردهمایی مادران تحت پوشش موسسه به مناسبت دهه کرامت

گردهمایی مادران تحت پوشش موسسه به مناسبت دهه کرامت

روز دوشنبه 99/3/24 به همت موسسه دارالایتام مهدیه گردهمایی مادران تحت پوشش به مناسبت دهه کرامت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: این مراسم که با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی در چند نوبت با رعایت فاصله گزاری اجتماعی صورت گرفت. در ابتدای مراسم جناب آقای بادامی به عنوان نماینده هیات مدیره موسسه به شرکت کنندگان خیر مقدم عرض کردند و جناب آقای سیاح کارشناس مسائل سیاسی، در مورد ضرورت و اهمیت شرکت آحاد مردم در انتخابات، پیرو فرمایش مقام معظم رهبری، همگان را به حضور حداکثری در انتخابات سرنوشت ساز1400 دعوت کردند.در ادامه برنامه های متنوع فرهنگی شامل مولودی خوانی و مسابقه اجرا شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.