طرح اطعام

( اهداء گوسفند و گوشت قربانی به ایتام)
موسسه دارالایتام از بدو تاسیس تا کنون، به صورت هفتگی اقدام به توزیع گوشت گرم بین مددجویان نموده است و نیکوکاران گرانقدر با اهدای نذورات خود به مناسبت های مختلف از جمله عید قربان و …. در این امر مهم شرکت کرده اند. هدف از این طرح ضمن بزرگداشت سنت حسنه قربانی ،اطعام ایتام می باشد.
شرح خدمات:
*ذبح گوسفند اهدایی در محیط کاملا بهداشتی و نگهداری در سرد خانه
*توزیع گوشت قربانی بین خانواده های تحت حمایت، پنجشنبه هر هفته

زمینه های مشارکت:
1 – اهدای گوسفند زنده به موسسه (با مراجعه حضوری به موسسه و یا دعوت از عوامل موسسه برای اخذ گوسفند و یا ذبح آن در محل مورد نظر خیر )
2- اهدای بخشی از گوسفند قربانی به موسسه
3- پرداخت نقدی وجه خرید گوسفند کامل یا بخشی از آن به منظور مشارکت در تهیه یک گوسفند کامل (با مراجعه حضوری و یا واریز به حساب )
4- واریز وجه از طریق شبکه بانکی و اطلاع به موسسه جهت مصرف وجه در راستای نیت اهداء کننده
صاحب حساب شماره کارت شماره حساب شعبه نام بانک
دارالایتام مهدیه همدان 6037691990067134 0101600605006 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک صادرات
دارالایتام مهدیه همدان 5859837001520309 6666 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک تجارت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.