طرح ضیافت الهی

با آغاز ماه مبارک رمضان ،همگان بر خوان الهی مهمان می شوند . در این ماه رحمت و مغفرت، رسیدگی به نیازمندان و مخصوصا ایتام ازاهمیت ویژه ای برخوردار است.
بر این اساس موسسه دارالایتام از بدو تاسیس تا کنون اقدامات متعددی را جهت احیای سنت حسنه افطار نیازمندان و کمک به آنها به انجام رسانده است و همه ساله پذیرای خانواده های ایتام بوده است .باشد که خیرین عزیز با مساعدت های خود در این ماه از مواهب این عمل خیر بهره مند شوند .
شرح خدمات :
*توزیع قبوض “یک یتیم یک افطار” (خیرین محترم می توانند با تهیه این قبوض از متصدیان موسسه و یا هیئت امنای مساجد، در دادن افطار به یک یا چند یتیم مشارکت نمایند)
*توزیع افطاری در هفت منطقه تحت پوشش به صورت هفتگی
*پذیرایی از ایتام و خانواده های ایشان در منازل شخصی
*پذیرایی و مراسم افطاری در سالن های غذاخوری و رستوران ها
*توزیع مواد غذایی شامل(برنج، روغن ، خرما ، گوشت قرمز ، مرغ،تخم مرغ ، میوه و…)با مراجعه حضوری به منازل مددجویان و تحویل به آنان
*تحویل اقلام خوراکی به صورت موردی توسط موسسه و یا افراد خیر
*تحویل غذای طبخ شده به صورت موردی با قبول مشارکت موسسه و همچنین افراد خیر

زمینه های مشارکت :
1- خیرین محترم می توانند با دعوت از خانواده های ایتام به منزل شخصی خود و یا سالن های غذا خوری و یا تحویل غذای طبخ شده به دفترموسسه جهت توزیع بین خانواد هادر امر پسندیده افطاری دادن به ایتام شرکت نمایند.
2-واریزکمک نقدی به شماره حساب های ذیل جهت تهیه و توزیع افطار بین ایتام
(ارسال اطلاعات فیش واریزی به دفتر موسسه در صورت تمایل)
صاحب حساب شماره کارت شماره حساب شعبه نام بانک
دارالایتام مهدیه همدان 6037691990067134 0101600605006 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک صادرات
دارالایتام مهدیه همدان 5859837001520309 6666 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک تجارت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.