طرح سخاوت

(توزیع صندوق‌های صدقات جهت کمک به ایتام نیازمند)

هرچند همه کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیرین عزیز به ایتام، نوعی انفاق و صدقه جاریه برای آنها محسوب می‌شود، اما پرداخت هایی که با نیت خاص صورت می گیرد ، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و خداوند هم وعده جبران چند برابر به چنین خیّرانی داده است.

به همین جهت، موسسه دارالایتام برای اشاعه فرهنگ نوع دوستی، یتیم نوازی و دستگیری از ایشان، اقدام به توزیع صندوق‌های صدقات با آرم و شکل مشخص و سپس جمع‌آوری وجوه آن برای کمک به ایتام نیازمند نموده است.

شرح خدمات :

*توزیع صندوق های صدقات در منازل ، ادارات ، بازار و…

*تخلیه صندوق ها بر اساس زمان بندی مشخص

*توزیع وجوه جمع آوری شده بین ایتام نیازمند

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.