طرح کاشانه

خانواده اولین نهاد مقدس جامعه محسوب می شود. اعضای یک خانواده برای ادامه حیات و دستیابی به امنیت و آرامش نیاز به خانه و مسکن دارند. خانه اولین پایگاه شکل گیری مسائل تربیتی و اخلاقی است و در خانه است که ارزش ها وباید ها و نباید ها تعیین می گردد. به همین دلیل موسسه تامین مسکن خانواده های ایتام را از اولویت های خود می داند.
شرح خدمات :
*پرداخت کمک هزینه خرید و تعمیر مسکن طبق مقررات مربوط
*پرداخت کمک هزینه جهت ودیعه و اجاره مسکن طبق مقررات مربوط
*واگذاری خانه های سازمانی متعلق به موسسه به خانواده های تحت پوشش

زمینه های مشارکت :
1- خیرین محترم می توانند با در اختیار قرار دادن مسکن و یا وقف ملک،زمین،باغ و… به خانواده های ایتام در این طرح مشارکت نمایند
2–کمک نقدی به شماره حساب های ذیل جهت خرید ،تعمیر،ودیعه و اجاره مسکن برای خانواده های ایتام (ارسال اطلاعات فیش واریزی به دفتر موسسه در صورت تمایل)
صاحب حساب شماره کارت شماره حساب شعبه نام بانک
دارالایتام مهدیه همدان 6037691990067134 0101600605006 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک صادرات
دارالایتام مهدیه همدان 5859837001520309 6666 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک تجارت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.