طرح کوثر

سنت حسنه ازدواج از مسائل مهم و محوری فرهنگ اسلامی محسوب می شود، تا آنجا که به فرمایش پیامبر اسلام(ص) ،با انجام آن نیمی از دین شخص حفظ می گردد و رفع بسیاری از مشکلات اجتماعی ،اخلاقی،عاطفی و … هم در گرو انجام آن است.
با توجه به این اصل، موسسه دارالایتام همواره ازدواج سعادتمندانه فرزندان ایتام را با اقدامات ذیل در دستور کار قرار داده است و اینک در راه نیل به این هدف آسمانی یاری سبز شما را می طلبد.
شرح خدمات :
*برگزاری جلسات مشاوره پیش از ازدواج به صورت فردی و یا گروهی
*الزامی نمودن مشاوره پیش از ازدواج برای زوجین
*انجام مراحل تحقیق برای پسران و خصوصا دختران
*آموزش مادرانی که دختر و پسر جوان دارند
*آموزش های پس از ازدواج برای دختران و پسران جوان عقد کرده
*ارائه مساعدت های مالی(نقدی و غیر نقدی) به زوجین
*تشکیل کمیته ازدواج و جهیزیه و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی در امر ازدواج ایتام

زمینه های مشارکت :
1-خیرین محترم می توانند با در اختیار قرار دادن هرگونه امکانات و ظرفیت های مرتبط با امر ازدواج (تالار، رستوران، اهدای لوازم ضروری زندگی و…) به فرزندان ایتام کمک نمایند
2-واریز کمک نقدی به شماره حساب های ذیل جهت کمک به برگزاری مراسم ازدواج فرزندان ایتام (ارسال اطلاعات فیش واریزی به دفتر موسسه در صورت تمایل)
صاحب حساب شماره کارت شماره حساب شعبه نام بانک
دارالایتام مهدیه همدان 6037691990067134 0101600605006 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک صادرات
دارالایتام مهدیه همدان 5859837001520309 6666 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک تجارت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره موسسه


موسسه دارالایتام مهدیه یک نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و صرفا خدمت رسان به ایتام نیازمند است که از سال 1351با اهتمام و تلاش های پیگیر دست اندر کاران آن بالاخص مدیر عامل محترم موسسه و  کمک ها و حمایت های مردم خیر و نیکوکار شهر همدان توانسته است به فعالیت مستمر و نیکوکارانه بپردازد.
این موسسه از ابتدای تاسیس تاکنون 6000 خانواده ایتام را تحت پوشش خود قرار داده که طی گذر سالیان و با بلوغ و رشد فرزندان و خودکفایی آنان خانواده های قدیمی از تحت پوشش خارج و خانواده های جدید جایگزین شده اند. هم اکنون تعداد بیش از 500 خانواده ایتام و بیش از 3000 خانواده محروم تحت پوشش حمایت های موسسه می باشند که از خدمات اقتصادی و فرهنگی بهره مند می گیردند. موسسه دارالایتام مهدیه همدان همواره در رفع ضرورت ها و ایجاد تسهیلات لازم برای خانواده های تحت پوشش پیشقدم بوده است.

طرح ها


طرح سیاحت
طرح بلاغ
طرح راه دانش
طرح یادمان
طرح کوثر
طرح مشاوره امین

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه دارالایتام مهدیه می باشد.